Az ikeás kendő tartó egy nagyon praktikus tárgy, már csak azért is, mert szépen, rendezetten lehet rajta kendőket tartani.
Azonban én nem elégedtem meg ennyivel…
Ha követted kedden a posztjaimat, amiben játékötleteket osztottam meg Veletek kavicsokkal, akkor már ott is láthattál egy másféle alkalmazási módot a kendőtartóhoz, de van még más is a tarsolyomban, csak figyelj!
Ehhez a játékhoz csak színes kis labdákra lesz szükséged, a kis kártyákat pedig én küldöm hozzá, csak az esti hírlevelet kell figyelmesen lesned.
Gyerkőcöd számára a feladat, hogy a labdákat a kártyákon szereplő elrendezésben helyezze el a kendőtartó karikáiban.
A játékkal fejlesztheted gyermeked megfigyelő képességét, gyakorolhatjátok a színek differenciálását és a téri irányokat is.
A FENTI LAPOKAT MÁR ELKÜLDTEM HÍRLEVÉLBEN.
Iratkozz fel A SKILLO levelekre, és feliratkozásod után sok más értékes játékot, sablont küldök neked!
MIT TEGYEK, HA MÉGIS SZERETNÉM MEGKAPNI A LAPOKAT?
A lapokat a Skillo Játéktárban találod meg. Katt a gombra, nézd meg, hogyan csatlakozhatsz!